O nas

Centrum Opieki i Rehabilitacji KlaraMed to nowoczesna, całodobowa placówka zapewniająca opiekę osobom w podeszłym wieku, osobom ze schorzeniami neurologicznymi, schorzeniami ortopedycznymi oraz  po urazach i zabiegach operacyjnych.

Centrum Opieki i Rehabilitacji KlaraMed jest ośrodkiem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, pozbawionym barier architektonicznych. Obiekt wyposażony jest również w windę oraz system przyzywowy.  To nowy budynek, zaprojektowany pod specjalne potrzeby naszych Pensjonariuszy. 

Oferujemy Państwu przyjazne miejsce i wymierne efekty naszej codziennej pracy. Oferujemy rehabilitację w komfortowych warunkach na najwyższym poziomie zaangażowania naszego personelu. Kierujemy się zasadą zrównoważonego rozwoju, gdzie dbając o etykę pracy naszych Pracowników dbamy o komfort życia naszych Podopiecznych. Nasz personel to osoby pracujące z pasją i zaangażowaniem, chcący nieść pomoc innym i kierujący się dobrem Pensjonariuszy. 

Poprzez pobyt w naszej placówce chcemy dać naszym Pensjonariuszom możliwość odzyskania jak największej sprawności ruchowej oraz intelektualnej, podnieść poziom samodzielności poprzez codzienną pracę z nimi, a w efekcie podnieść ich komfort życia. 

Centrum Opieki i Rehabilitacji KlaraMed to bezpieczne miejsce, gdzie każdy z Podopiecznych może czuć się równie ważny. 

 

 

 

 

Zadzwoń do nas :)